کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1401 | آخرین به روز رسانی : 9 اسفند 1401
کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان

بیمه خدمات درمانی یکی از خدمات اجتماعی است که از دیرباز در همه جای دنیا مردم از آن برای کم شدن هزینه‌های درمان از آن استفاده می‌کنند. فیزیوتراپی یک روند درمانی در راستای توانبخشی است که بعضاً به دلیل طولانی شدن و تعداد جلسات زیاد ممکن است هزینه آن برای افراد در وضعیت اقتصادی  امروزی کمی دشوار باشد. به هر حال فلسفه وجودی بیمه این است که چون حادثه خبر نمی‌کند، بتواند در شرایط ناگهانی و دشوار کمک حال افراد باشد. با توجه به این که شاید هزینه فیزیوتراپی برای خیلی از افراد زیاد باشد و همه عزیزان نتوانند از پس هزینه‌های فیزیوتراپی بر بیایند با عقد قراردادی، فیزیوتراپی با بیمه پارسیان را در کلینیک فیزیوتراپی سایا اضافه کردیم که موضوع این مطلب ما نیز همین مسئله است. پس اگر به دنبال کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان و نحوه استفاده از آن هستید، تا پایان این با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را به دست آورید.

سایا ایده‌ای بهتر برای سلامتی

 

فیزیوتراپی با بیمه پارسیان

کلینیک فیزیوتراپی سایا با خدمات تخصصی فیزیوتراپی نوین در زمینه درمان مشکلات اسکلتی، ستون فقرات و دردهای مزمن یک کلینیک فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه پارسیان است و اقدام به پذیرش بیمه‌شدگان بیمه پارسیان نموده است. وقتی یک برنامه فیزیوتراپی تدوین می‌شود، شخص باید بداند که در فرایند درمان فیزیوتراپی زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. در طول این زمان نسبتاً طولانی فیزیوتراپی، پرداخت هزینه‌های درمان از دغدغه‌های فکری مراجعین عزیز است. به همین دلیل امروز در کلینیک سایا فیزیوتراپی با بیمه پارسیان در تهران را به لیست خدمات اضافه کرده‌ایم تا بتوانیم در این اوضاع معیشتی سخت کمکی به همشهریان عزیزمان کرده باشیم.

بیمه پارسیان نیز یکی از برترین شرکت‌های بیمه خصوصی در کشور است که افراد زیادی از خدمات بیمه‌ تکمیلی درمان آن استفاده می‌کنند. برای انجام فیزیوتراپی با بیمه پارسیان  می‌توانید به کلینیک سایا مراجعه کنید تا با هزینه‌ای اندک بتوانید یک دوره درمانی و توانبخشی راحت را پشت سر بگذرانید و با سایا از فیزیوتراپی با بیمه پارسیان استفاده کنید.

پذیرش فیزیوتراپی با بیمه پارسیان

وقتی مراجعه‌کننده کلینیک سایا قصد انجام فیزیوتراپی با بیمه پارسیان را دارد، باید باید نسخه پزشک متخصص را داشته باشد. فیزیوتراپیست با توجه به پرونده پزشکی شخص و وضعیت موجود یک برنامه تمرینی درمانی برای او آماده می‌کند. سایا یک کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان است و شما نیازی به مراجعه به دفاتر بیمه هم نخواهید داشت. فقط کافی است که سقف تعهد مالی بیمه‌ شخص پر نشده باشد تا بتواند در سایا از خدمات فیزیوتراپی با بیمه پارسیان در تهران به راحتی استفاده کند. مطابق نسخه تجویزی پزشک برای شخص، معرفی‌نامه آنلاین او در سامانه سایدا بیمه پارسیان ثبث و صادر می‌شود. در معرفی‌نامه صادره از سامانه اطلاعات بیمار، سقف تعهد مالی بیمه پارسیان و درصد فرانشیز ذکر شده است.

 

فیزیوتراپی با بیمه پارسیان در تهران

 

خدمات فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه پارسیان

خدمات فیزیوتراپی با بیمه پارسیان یکی از بهترین خدمات فیزیوتراپی تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان است. بیمه‌ تکمیلی درمان پارسیان برای خدمات فیزیوتراپی، اگر سقف مالی شخص تمام نشده باشد، ده جلسه برای دو عضو را برای خدمات فیزوتراپی روتین و استاندارد و لیزر کم‌توان پوشش می‌دهد. البته کلینیک سایا مجهز به تکنولوژی درمانی پیشرفته و روش‌های نوین مدرن درمان با مگنت‌تراپی، فاشیاریلیز، استئوپاتی و سایر دستگاه‌ها و روش‌های فیزیوتراپی نوین نیز است که می‌توانید برای تکمیل درمان نیز از آن‌ها استفاده کرد.

سخن پایانی

فرایند درمانی به کمک فیزیوتراپی شاید کمی طولانی شود و بیمار وقتی توانایی انجام کاری را از دست داده است، در طول مدت زمان توانبخشی نیاز به روحیه بالایی دارد. در حقیقت تقاوت اصلی یک فیزیوتراپیست حرفه‌ای و با تجربه همین مسئله است که می‌داند باید در بیمارش انگیزه ایجاد کند و روحیه‌اش را تقویت کند. مورد دیگری که در روند درمان خیلی موثر است، مراجعه به یک کلینیک به‌روز با دستگاه‌های پیشرفته و مدرن است. شکر خدا در سایا فضایی فراهم کرده‌ایم از فیزیوتراپیست‌های مجرب و حرفه‌ای و تکنولوژی روز که باعث شده بتوانیم خدماتی نمونه را ارائه دهیم تا مراجعه‌کنندگان درمانی موفق را با سایا تجربه کنند. در این مسیر اگر شخص بتواند در هزینه‌هایش هم صرفه‌جویی کند که برنده تمام عیار این بازی است.

سایا یک کلینیک فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه پارسیان است و شما اگر دارای بیمه تکمیلی پارسیان هستید، به راحتی می‌توانید با هزینه خیلی کم از خدمات درمانی و توانبخشی سایا بهره‌مند شوید. در این مطلب از مجله کلینیک فیزیوتراپی سایا به معرفی و بررسی فیزیوتراپی با بیمه پارسیان پرداختیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال یک کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان در تهران هستید که توانبخشی و درمانی راحت و بی‌دردسر با بهترین و جدیدترین دستگاه‌ها برای شما و عزیزانتان به همراه داشته باشد، کلینیک تخصصی فیزیوتراپی سایا گزینه مناسب برای شماست.

رزرو نوبت در کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان

برای استفاده از انواع روش‌های نوین فیزیوتراپی با بیمه پارسیان در تهران می‌توانید همین حالا روی رزرو نوبت کلیک کرده یا با شماره 02188673287 تماس بگیرید و وقت نوبت خودتان را بی‌دردسر رزرو کنید. هم‌چنین سوالات خود درباره فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه پارسیان را می‌توانید در کامنت‌ها از ما بپرسید تا از پاسخ کارشناسان سایا بهره‌مند شوید.

 

در صورت نیاز به رزرو نوبت در کلینیک سایا
از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

رزرو نوبت

 

دسته بندی : مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *