بهترین کلینیک ماساژ درمانی درتهران

تاریخ انتشار : 14 مهر 1400 | آخرین به روز رسانی : 25 بهمن 1401
بهترین کلینیک ماساژ درمانی درتهران

بهترین کلینیک ماساژ درمانی درتهران

ماساژ درمانی یکی از قدیمی ترین سنت های درمان محسوب می شود که درمیان مردم یونانیان باستان، مصری ها، چینی ها و هندی ها رایج بوده و از آن برای بهبود ،علاج و پیشگیری از انواع بیماری ها استفاده می شد. بسیاری از مردم تصور می کنند که ماساژ درمانی تنها در صورت درد کمر، گردن یا دیگر درد های عضلانی مهم وکاربردی است. اما ماساژ درمانی در واقع می تواند به طور شگفت انگیزی برای تعدادی از شرایط وحالات روحی وجسمی مفید باشد که نتایج آن شما را شگفت زده می کند.

اگر شما ازمشکلات جسمی یا روحی رنج می برید ، ماساژ درمانی یک راه حل خوب ، ضروری وآرامش بخش برای شما به حساب می آید ، طبق مطالعات پزشکی ماساژ برای سلامتی فواید زیادی دارد که به درمان انواع بیماری ها و شرایط کمک می کند.

معرفی بهترین کلینیک فیزیوتراپی

کلینیک سایا با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا و کادر مجرب  به ارائه انواع ماساژ درمانی برای مراقبت از سلامتی ، پیشگیری از ابتلا به بیماری های روحی وجسمی ، رفع وبهبود انواع مشکلات وحالات جسمی وروحی می پردازدوهمچنین خدمات گسترده ای در زمینه های  فیزیکال تراپی ، فیزیوتراپی، ماساژ درمانی های تخصصی ، ماساژ های بادی و ریلکسی ، مگنت ، لیزر درمانی پرتوان ، لنف درمانی با دستگاه لنف استیم ، کشش ستون فقرات با دستگاه الکتریکی ، درای نیدلینگ یا طب سوزنی وبسیاری دیگر از تکنیک ها و درمان‌های نوین در دنیا نیز ارائه می دهد ؛ هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که همه افراد به یک متخصص مراقبت های بهداشتی وماساژ درمانی دسترسی داشته باشند که نیازهای بیماران خود را در الویت قرار داد وتمام تلاشش را برای جلب رضایت افردا بکار بگیرد.

انتخاب بهترین کلینیک ماساژ درمانی

اگر به حفظ وضعیت سلامت روحی وجسمی خود اهمیت می دهید ومی خواهید درمورد روش های ماساژ درمانی که می تواند به شما در بهبود وکنترل سلامت خود کمک کند بیشتر بدانید وهمچنین نگاهی بیاندازید به مزایای شگفت انگیز ماساژ درمانی بربهبود بیماری ها در این مقاله با ما همراه باشید.

برای اشنایی با ماساژ درمانی می توانید بر روی کلمه لینک شده کلیک کنید.

ماساژ درمانی به چه کسانی می تواند کمک کند؟

ماساژ درمانی ممکن است به طرق مختلف به بدن کمک کند. ماساژ می تواند بافت ماهیچه ای را شل کند  که ممکن است منجر به کاهش فشار عصبی ، افزایش فضای مفصل و دامنه حرکتی شود که منجر به کاهش درد و بهبود عملکرد می شود.

ماساژ درمانی همچنین می تواند گردش خون را بهبود بخشد ، که باعث افزایش اکسیژن و مواد مغذی به سلول های ماهیچه ای می شود و به حذف مواد زائد کمک می کند. این اثرات گردش خون ماساژ ممکن است در درمان برخی شرایط التهابی مانند آرتریت یا ادم (تجمع بیش از حد مایعات در بافتهای بدن که با استفاده از تخلیه لنفاوی دستی کاهش می یابد) مفید باشد.

تصور می شود که ماساژ درمانی باعث ایجاد آرامش می شود ، که باعث کاهش ضربان قلب ، تعداد تنفس و فشار خون می شود. سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ؛ و به طور کلی اثرات فیزیکی استرس را کاهش می دهد. این اثرات نشان می دهد که ماساژ ممکن است برای طیف وسیعی از شرایط مفید باشد. بعضی از این ها در پایین لیست شده اند:

 • تونل مچ دست
 • سیاتیک
 • سردردهای تنشی میگرن
 • تازیانه زدن
 • اسکولیوز
 • تورتیکولیس
 • پارگی تاندون و ماهیچه
 • سندرم خروجی قفسه سینه
 • رگهای واریسی
 • کمردرد ناشی از بارداری و سایر ناراحتی ها
 • درد میوفاشیال
 • درد یا استفاده بیش از حد از ماهیچه ها (پیشگیری و درمان)
 • آسیب عضلانی (توانبخشی را ارائه می دهد)
 • زایمان
 • افسردگی وبیماری های اعصاب
 • سرطان
 • نقرص
 • روماتیسم مفصلی
 • آرتروز
 • دیستروفی عضلانی
 • بیماری رینود
 • دیابت
 • فشار خون بالا و نارسایی احتقانی قلب
 • خطر بیماریهای مزمن مانند بیماریهای قلبی ، دیابت ، بیماریهای خود ایمنی را کاهش می دهد

برای آشنایی با عوارض ماساژ درمانی می توانید بر روی کلمه لینک شده کلیک کنید.

کلینیک ماساژ درمانی

دلایل شگفت انگیز برای رزرو ماساژ

به طور کلی ، مردم از ماساژ برای آرامش عمومی و رفاه یا برای رسیدگی به مشکل خاص ، مانند درد یا محدودیت حرکتی استفاده می کنند. تحقیقات نشان می دهد ماساژ درمانی به هر دو هدف کمک می کند. یکی از فواید فوری ماساژ احساس آرامش عمیق و است. این امر به این دلیل رخ می دهد که ماساژ باعث ترشح اندورفین می شود – مواد شیمیایی مغز (انتقال دهنده های عصبی) که باعث ایجاد احساس رفاه می شوند. سطح هورمون های استرس مانند آدرنالین ، کورتیزول و نوراپی نفرین نیز کاهش می یابد. مطالعات نشان می دهد که سطح بالای هورمون های استرس سیستم ایمنی بدن را مختل می کند. 

پیشنهاد مطالعه مقاله فواید ماساژ سینه

برخی از فواید فیزیکی ماساژ و مایوتراپی عبارتند از:

بهبود خلق و خو

سطوح استرس پایین تر

کاهش خشم و پرخاشگری

بهبود الگوهای خواب و کاهش اختلال خواب

کاهش خستگی

سیستم ایمنی را تقویت می کند

عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد و ریکاوری را افزایش می دهد

کاهش تنش عضلانی

گردش خون بهبود یافته

تحریک سیستم لنفاوی

کاهش هورمون های استرس

آرامش روحی وجسمانی

 ماساژ درمانی برای کاهش وزن

افزایش تحرک و انعطاف پذیری مفصل

بهبود رنگ پوست

بهبود بهبود آسیب های بافت نرم

افزایش هوشیاری ذهنی

کاهش اضطراب و افسردگی

گردش خون بهبود یافته ، که سلول ها را تغذیه می کند و دفع مواد زائد را بهبود می بخشد

تسکین ماهیچه های سفت (گره ها) و سایر دردها

آزادسازی فشار عصبی (تونل کارپل ، سیاتیک)

انعطاف پذیری بیشتر و دامنه حرکتی

افزایش انرژی و نشاط

برخی از سبکهای بالینی ممکن است به ترمیم بافت اسکار و همچنین پارگی تاندون ، رباط و عضلات کمک

ماساژ درمانی علاوه بر موارد بالا می تواند بر روی کاهش درد عصبی نیز تاثیر بگذارد. برای مطالعه مقاله درمان درد عصبی با ماساژ درمانی کلیک کنید.

چگونه بهترین کلینیک ماساژ درمانی را درتهران پیدا کنیم؟

اهداف خود را مشخص کنید

اولین قدم برای یافتن بهترین کلینیک ماساژ درمانی تعیین نیاز شما به ماساژ درمانی است. آیا برای کاهش استرس ، درد مزمن یا بهبود عملکرد شغلی است؟ آیا پزشک مراقبت های اولیه شما ماساژ درمانی را توصیه کرده است؟ پاسخ به این س الات به شما کمک می کند تا نوع ماساژ درمانی مورد نیاز خود را کشف کنید. به عنوان مثال ، اگر در حال بهبودی از یک آسیب هستید ، بهتر است یک ماساژور متخصص در زمینه توانبخشی آسیب ها پیدا کنید.

نزدیک بودن کلینیک ماساژ درمانی به محل سکونت

هنگام جستجوی کلینیک ماساژ درمانی ، مهم است که تمام گزینه های موجود را در نظر بگیرید. اینترنت مکان خوبی برای یافتن کلینیک های ماساژدرمانی در منطقه شما است. پس از یافتن چند مکان ، برای اطمینان از انتخاب صحیح به اطلاعات اضافی نیاز دارید. وب سایت ها را بررسی کنید تا ببینید در مورد هر کلینیک و تیم آن چه می توانید یاد بگیرید. همچنین ، به یاد داشته باشید که نظرات مشتریان را بخوانید. علاوه بر جستجوی اینترنتی خود ، از دوستان و خانواده ای که ماساژ درمانی کرده اند در مورد کلینیک هایی که بازدید کرده اند سوال کنید

 گواهینامه معتبر

بهتر است کلینیکی پیدا کنید که از ماساژورهای مجرب با تحصیلات مناسب  استفاده می کند. اگر به دنبال روش خاصی هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که ماساژور انتخابی شما در آن تکنیک ها آموزش دیده است زیرا برخی از روش ها نیاز به آموزش تخصصی  دارند.

کلینیک ماساژ درمانی در تهران

آیا بدنبال کلینیک ماساژ درمانی در تهران هستید؟

با وجود همه گزینه های موجود ، یافتن یک کلینیک ماساژ درمانی متناسب با نیازهای شما می تواند بسیار سخت به نظر برسد. ولی اگر به دنبال کلینیک ماساژ درمانی معتبر در تهران هستید که گزینه های مختلفی درمورد ماساژ درمانی و مراقبت های پزشکی وبهداشتی ارائه کند کلینیک تخصوصی سایا گزینه مناسبی است چون تیم توانمند و مجرب ماتمام سعیش این است که به صورت دقیق به بررسی مشکل شما بپردازد و یک درمان درست و اصلی ،اساسی برای تسکین، بهبود مشگل و بیماری شما ارائه می دهد. ما با شما برای حل مشکلات اعم از اختلالات ماهیچه ای تا اختلالات احساسی روحی همکاری خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ماساژ درمانی یا رزرو با ما تماس بگیرید . ما آماده هستیم تا در مسیر بهبود و سلامتی به شما کمک کنیم تا بتوانید با وضعیت سلامت مناسب خود به زندگی بازگردید.

برای کسب اطلاعات کامل درباره قیمت ماساژ درمانی در کلینیک فیزیوتراپی سایا می توانید بر روی کلمه لینک شده کلیک کنید.

در صورت نیاز به رزرو نوبت در کلینیک سایا
از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

رزرو نوبت
دسته بندی : ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *